Zapraszamy do udziału w konkursie plastycznym pt.:”Wielkanocny stroik”, który odbędzie się w dniach 04.03.2026 roku do 27.03.2026 roku.
Agnieszka Nikel, Barbara Tomczak- Domańska
Regulamin konkursu plastycznego „ Wielkanocny stroik”:
Cele konkursu:
- kultywowanie i podtrzymywanie tradycji związanych ze Świętami Wielkanocnymi;
- rozwijanie wrażliwości estetycznej i uzdolnień plastycznych;
-rozbudzanie twórczej inwencji oraz kreatywności dzieci i młodzieży;
- wykorzystanie materiałów przyrodniczych oraz symboli świąt do wykonania pracy przestrzennej
Uczestnicy konkursu:
Kategoria 1. Uczniowie klas I – IV
Kategoria 2. Uczniowie klas V – VIII
Warunki konkursu:
Uczniowie:
1. Wykonująpracę przestrzenną - stroik świąteczny w dowolnej formie i o dowolnej wielkości.
2. Uczestnicy konkursu mogą wykorzystać do kompozycji gotowe elementy, które są tematycznie związane ze Świętami Wielkanocnymi np. zajączki, pisanki, baranki, wstążki, kwiaty, bukszpan itp.
3. Muszą zadbać o to, aby elementy te były przymocowane w taki sposób, by się nie przemieszczały
4. Zgłaszają do konkursu dowolną ilość prac, które powinny być opatrzone metryczką zamieszczoną z tyłu pracy: imię i nazwisko wykonawcy oraz klasa.
Termin składania prac.
Prace wykonane zgodnie z regulaminem należy dostarczyć do pani Agnieszki Nikel lub pani
Barbry Tomczak- Domańskiej do dnia: 27.03.2026 roku do godz. 14.00.
Ocena prac.
Jury dokona oceny prac, przyznając tym samym nagrody i wyróżnienia. Wyniki konkursu
zostaną ogłoszone na tablicy informacyjnej oraz na stronie internetowej szkoły.
Ważna Informacja:
Organizatorzy nie zwracają stroików, które wpłyną na konkurs. Będą one sprzedawane w trakcie kiermaszu w dniu 31.03.2026 roku.































