Z ogromną przyjemnością informujemy, że uczniowie naszej szkoły odnieśli sukces w Międzyszkolnym Konkursie „Moja pomoc dydaktyczna z fizyki lub chemii” organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 8 w Kołobrzegu
II miejsce zdobyła Nina Sulecka 7c
III miejsce zdobyła Hanna Pawlak 7c
Ponadto nasi uczniowie otrzymali również wyróżnienia za swoje ciekawe i pomysłowe prace:
- Zofia Molenda 8a
- Emila Kowalczyk 8a
- Zuzanna Czajkowska 8c
- Lena Bednarska 8c
- Julia Ligus 7c
- Bartosz Bukowiecki 7c
Serdecznie gratulujemy laureatkom oraz wszystkim uczestnikom konkursu. Jesteśmy dumni z Waszej kreatywności, zaangażowania i zainteresowania naukami przyrodniczymi. Życzymy dalszych sukcesów i rozwijania swoich pasji!
Międzyszkolny Konkurs „Moja pomoc dydaktyczna z fizyki lub chemii”
p. K. Stańczyk






























