
Zapraszamy uczniów do udziału w wycieczce rowerowej szlakiem kolejowym z Kołobrzegu do Ząbrowa .
Termin: 23.06.2026r. w godz. 9:00 - 14:00
Trasa: Kołobrzeg - Ząbrowo - Kołobrzeg (ok. 30km)
Program:
8:45-9:00 zbiórka uczestników pod SP3 i wyjazd z Kołobrzegu
9:00-11:30 przejazd rowerowy szlakiem kolejowym do Ząbrowa, podziwianie walorów przyrodniczych i krajobrazowych okolicy, krótkie postoje na odpoczynek
11:30 pobyt na placu sportowo-rekreacyjnym w Ząbrowie; ognisko i wspólne pieczenie kiełbasek, czas wolny na placu zabaw
12:30 wyjazd w drogę powrotną
14:00 -14:30 planowany powrót do Kołobrzegu, pod SP3, zakończenie wycieczki
Koszt wycieczki: 10zł/ os.
Warunkiem uczestnictwa jest posiadanie Karty Rowerowej, sprawnego roweru oraz kasku.
Zapisy do 12.06.2026r. w świetlicy szkolnej przyjmują : p. Klaudia Cejmerowska, p. Katarzyna Michalczak






























