Klasa II a wybrała się na całodzienną wycieczkę klasową do Międzyzdrojów. Po drodze odwiedzili Trzęsacz, w którym poznali historię ruin kościoła. Odwiedzili zwierzęta: sarny, jelenie, wilki, żubry i orły bieliki w Zagrodzie Żubrów w Wolińskim Parku Narodowym. W Miedzyzdrojach, w Planetarium obejrzeli film o planetach i przyszłości słońca, następnie był czas na obiad, spacer po molo, zakup pamiątek, zabawy na wielkim i nowoczesnym placu zabaw. Aż żal, że czas biegnie tak szybko i trzeba było wracać do Kołobrzegu!
p. M. Jakubowska































