Dnia 27.05.2025 r odbyły się półfinał wojewódzki w piłce nożnej dziewcząt w ramach igrzysk dzieci. Uczennice naszej szkoły zdobyły pierwsze miejsce i awansowały do finału. - Laura Gałgańska - Alicja Firkowska - Natalia Kozłowska - Hanna Pawlak - Jagoda Gładysz - Aleksandra Wojciechowska - Róża Łysko