Główna » Bez kategorii

WYRÓŻNIENIA DLA SP3 W KONKURSIE RECYTATORSKIM

Autor: administrator dnia 18 kwietnia 2015 Brak komentarzy

W dniu 16.04.2015 r. w Zespole Szkół Społecznych nr 1 im. Zbigniewa Herberta w Kołobrzegu odbył się VII Konkurs Recytatorski „Mała Herbertiada”. „Trójkę” reprezentowali: Tomasz Budzelewski z kl. VI d, Barbara Foryś z kl. VI d oraz Katarzyna Gallon z kl. VI c. „Pudełko zwane wyobraźnią”, „Pan od przyrody” czy „Domysły na temat Barabasza” to utwory wybrane przez uczniów naszej szkoły. Istotny jest fakt, że tak młodzi ludzie postanowili samodzielnie wybrać sobie repertuar i przy pomocy nauczyciela polonisty dołożyli wszelkich starań, aby przekazać te teksty z właściwą im interpretacją. Decyzją komisji konkursowej wyróżnienia za poprawną deklamację, trafność doboru tekstów, kulturę słowa oraz wyraz artystyczny otrzymały: Barbara Foryś z kl. VI d oraz Katarzyna Gallon z kl. VI c.

Wszystkim uczestnikom tego konkursu recytatorskiego serdecznie gratulujemy i zachęcamy innych uczniów do zmierzenia się z twórczością Zbigniewa Herberta.


Digg this!Dodaj do del.icio.us!Stumble this!Dodaj do Techorati!Share on Facebook!Seed Newsvine!Reddit!Dodaj do Yahoo!

Komentowanie wyłączone.

  Copyright ©2022 Szkoła Podstawowa nr 3, wszystkie prawa zastrzeżone.| Silnik WordPress| Skórka: Gandhi autorstwa Techblissonline.com, tłumaczenie: Skórki Wordpress