Wyniki świetlicowego konkursu „na najładniejszą bombkę bożonarodzeniową”

Autor: administrator dnia 19 grudnia 2021 Brak komentarzy

Z okazji zbliżających się świąt bożonarodzeniowych w świetlicy odbył się konkurs na najładniejszą bombkę choinkową. Chętne dzieci z klas I-III miały wykonać ją w domu dowolną techniką, w formie przestrzennej  i  przynieść do świetlicy do 16 grudnia 2021r.

Dzieci jak zwykle zaskoczyły wychowawczynie swoją pomysłowością i kreatywnością. Wybór zwycięzców był trudny, bowiem każdy z uczestników włożył wiele starań i serca, aby jego bombka okazała się tą najładniejszą.

Laureaci konkursu:

1 miejsce – Kalina Lewandowska IIb

2 miejsce – Adam Szymański  IIIc  i  Izabela Waśków  IIIc

3 miejsce – Pola Chaber IIIc  i  Julia Ligus IIIc

Wyróżnienie:

Aleksandra Kędzielewska III c

Dziękujemy wszystkim dzieciom za podjęły trud wykonania niepowtarzalnej bombki oraz rodzicom, którzy motywowali swoich podopiecznych do wykonania tych wspaniałych prac.

Organizatorzy konkursu: A.Nalepa, I.Rynio, K.Cejmerowska