Główna » Bez kategorii

Wycieczka klasy Ic i II c – Dziki Zachód

Autor: administrator dnia 29 maja 2015 Brak komentarzy

29 maja klasy Ic i II c pod opieką nauczycieli miały przyjemność odwiedzić Centrum Rozrywki „Dziki Zachód” w Zieleniewie. Dzieci miały okazję zwiedzić cały ośrodek i mini ZOO. Po przyjeździe na miejsce na twarzach dzieci zagościły indiańskie barwy. Była też możliwość przebrania się stroje niczym z westernu. Kolejną atrakcją było zwiedzanie mini ZOO. Dzieci mogły nie tylko obejrzeć zwierzęta, ale również i pogłaskać. Bezpośredni kontakt ze zwierzętami dał uczniom wiele radości. Innymi atrakcjami jakie spotkały wszystkich były: nauka strzelania z łuku, dojenie krowy, przejażdżka na kucyku, tor przeszkód, konsumpcja fontanny z czekolady, skoki na trampolinie oraz przejażdżka bryczką, która sprawiła dzieciom największą uciechę.

Po licznych zmaganiach nastąpił czas na ucztę. Przy ognisku można było skosztować smacznej kiełbaski. Na zakończenie udanego dnia na dzieci czekał występ artystyczny, tańce dzikiego zachodu oraz kilka konkursów. W jednej z nich wybrano sheriffa. Było też przeciąganie liny. Dzieci wróciły zadowolone. To był wspaniały dzień dla wszystkich.

S. Kaczmarczyk, E. Badaczewska

dojeniejeżdżenie na kucykachkarmienie konikrólikitor przeszkódtrampolinastrzelanie z łuku

Digg this!Dodaj do del.icio.us!Stumble this!Dodaj do Techorati!Share on Facebook!Seed Newsvine!Reddit!Dodaj do Yahoo!

Komentowanie wyłączone.

  Copyright ©2022 Szkoła Podstawowa nr 3, wszystkie prawa zastrzeżone.| Silnik WordPress| Skórka: Gandhi autorstwa Techblissonline.com, tłumaczenie: Skórki Wordpress