Wycieczka do Torunia – SP3

Autor: administrator dnia 12 listopada 2021 Brak komentarzy

5 listopada klasy 5c, 7d, 8b udały się na autokarową wycieczkę do Torunia. Opiekunami wycieczki były Pani Dyrektor Beata Bełdzikowska oraz nauczycielki: Alicja Iwanowska, Natalia Białomyzy i Mariola Niewiadomska. Na początek nieco wyczerpujący marsz ulicami miasta z Panią przewodnik. Odwiedziny w Domu Mikołaja Kopernika, Muzeum Historii Torunia, Muzeum Sztuki Dalekiego Wschodu. Spotkanie pod Krzywą Wieżą i pomnikiem Mikołaja Kopernika, a potem wizyta w Planetarium im. Władysława Dziewulskiego. Na zakończenie warsztaty w Muzeum Piernika i tradycyjne wypieki. Wszyscy byliśmy podekscytowani i nawet nie zdawaliśmy sobie sprawy, że wspaniale spędziliśmy czas. Na pewno zapamiętamy na długo wycieczkę. A oto nasze wrażenia: „Wycieczka była super ! Szkoda tylko, że minęła tak szybko.” (Marta Kluska); „Wycieczka bardzo mi się podobała. Moim zdaniem najfajniej było w planetarium.” (Hania Korowajczyk).

Copyright ©2021 Szkoła Podstawowa nr 3, wszystkie prawa zastrzeżone.| Silnik WordPress| Skórka: Gandhi autorstwa Techblissonline.com, tłumaczenie: Skórki Wordpress