„Wszystkie dzieci nasze są” -SP3

Autor: administrator dnia 1 czerwca 2015 Brak komentarzy

Od 1950 roku 1 czerwca ,w Polsce  obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Dziecka. Z tej okazji szkolne koło Towarzystwa Przyjaciół Dzieci ogłosiło konkurs plastyczny pt: ”Wszystkie dzieci nasze są”, adresowany do uczniów klas pierwszych, drugich i trzecich. Wpłynęło wiele prac. Oto lista laureatów konkursu:

Oliwia Dach  III c,

Wiktoria Żygulska IIIb,

Zofia Pionierska Iii,

Jacek Życiński IIIc,

Dominik Szymczak III c,

Oliwia Serafin III c,

Natalia Skajska III c,

Wiktoria Mielczanek I a.

Wszystkim Dzieciom, tym małym i tym dużym, życzymy, by każdego dnia słońce świeciło dla nich, dużo miłości i uśmiechu każdego dnia.

p. M. Jakubowska, p. A. Wojciechowska

DSC_0198DSC_0199DSC_0201DSC_0202DSC_0203DSC_0200