Główna » Bez kategorii

Wizyta w Berlinie Pankow

Autor: administrator dnia 1 czerwca 2012 Brak komentarzy

min bW dniach 28-31.06 2012 uczniowie klasy Vc wraz z opiekunami brali udział w pierwszej części finału programu „Fair Friends”, który odbył się w Berlinie Pankow na terenie Młodzieżowego Klubu Piłkarskiego (SJC Prenzlauer Berg). Podczas trwającego cztery dni pobytu poznaliśmy osobiście uczniów z naszej klasy partnerskiej ze Szkoły Podstawowej (Grundschule an der Marie) wraz z wychowawczynią panią Sabine Weiche.

Podczas dnia partnerskiego wspólnie zwiedziliśmy szkołę, a ucząc się i bawiąc poznawaliśmy Berlin. Najważniejszym punktem programu były rozgrywki piłkarskie uczniów i prezentacje państw Unii Europejskiej biorących udział w Euro 2012, na wzór którego rozgrywany jest nasz turniej.

Wróciliśmy bardzo zadowoleni. Czekamy teraz na rozpoczynającą się 4 czerwca rewizytę i drugą część finału w Kołobrzegu.

Dziękujemy partnerom z Niemiec za gorące przyjęcie, wszystkim współtworzącym projekt za pomoc.

Wyniki osiągnięć piłkarskich uczniów klasy Vc:

Nasza klasa (Grecja) pokonała w pierwszym meczu ( Polskę) 7:1 w drugim przegrała 6:7 z (Czechami). Obie klasy ze szkół berlińskich. W ostatnim meczu wygrała z (Rosją) – SP 4 z Kołobrzegu 6:1 i ostatecznie zajęła II miejsce w swojej grupie.

Finały w czasie rewizyty w Kołobrzegu.

Opiekunowie podczas wizyty w Niemczech:

pani Anna Wierzbińska, pan Leszek Łukowski, pan Aleksander Garbiec.

Opracowanie: p. A. Garbiec

Zobacz Galerię zdjęć

Digg this!Dodaj do del.icio.us!Stumble this!Dodaj do Techorati!Share on Facebook!Seed Newsvine!Reddit!Dodaj do Yahoo!

Komentowanie wyłączone.

  Copyright ©2021 Szkoła Podstawowa nr 3, wszystkie prawa zastrzeżone.| Silnik WordPress| Skórka: Gandhi autorstwa Techblissonline.com, tłumaczenie: Skórki Wordpress