Główna » Bez kategorii

UWAGA KONKURS!

Autor: administrator dnia 17 września 2021 Brak komentarzy

Wielkimi krokami zbliża się Dzień Edukacji Narodowej.

Z tej okazji przygotowaliśmy dla Naszych Nauczycieli niespodziankę. Ogłaszamy szkolny konkurs „Nauczyciel na medal”.

Każdy z Was   będzie mógł  oddać swój głos na najwspanialszych nauczycieli w 10 kategoriach. Oto one:

 1.Skarbnica wiedzy

Podobno w dzisiejszym świecie coraz trudniej o autorytety, czyli o ludzi, którzy cieszą się w jakiejś dziedzinie lub w opinii pewnych ludzi szczególną powagą. W naszej szkole jednak nie trudno o autorytety, czyli o nauczycieli, którzy na taką powagę zasługują.

2.Mistrz prędkości dyktowania

Są wśród nas nauczyciele, którzy świetnie przekazują wiadomości, mówiąc przy tym sporo, oczywiście z wielką korzyścią dla nas. Dyktują długie i skomplikowane notatki, które chyba tylko oni sami są w stanie zrozumieć.

3.Żartowniś roku

Każdego dnia napotykamy na swej drodze większe lub mniejsze problemy. Są nauczyciele, którzy potrafią swoim postępowaniem rozładować napiętą sytuację i powodują, że świat staje się znośniejszy.

4.Mikrofon roku

Są wśród nas nauczyciele, którzy przekazują swoją wiedzę głosem bardzo donośnym. Dzięki temu mają znakomity posłuch i  informacje łatwiej docierają do naszych szarych komórek. Nawet wtedy, gdy pojemnik na te komórki, czyli uczniowska głowa, znajduje się na drugim końcu szkoły.

5.Szwajcarski zegarek

Punktualność to jedna z ważniejszych zalet. Jest bardzo ceniona wśród wszystkich ludzi. Także wśród nauczycieli są tacy, którzy szczególnie dbają o punktualność własną i uczniów.

6.Gorący uśmiech

Uśmiech zdobi człowieka i jest bardzo potrzebny w codziennym życiu. Pozwala zachować twórczy optymizm i pogodę ducha. W dodatku nic nie kosztuje. Szczególnie lubimy tych nauczycieli, którym  uśmiech stale towarzyszy w codziennej pracy.

7.Pomocna dłoń

Kiedy przyjdą trudy i wymagania, gdy młody sportowiec na nogach się słania. On rękę wyciągnie, radą posłuży. Lekcja z takim Nauczycielem nigdy się nie dłuży!

 8.Anielska cierpliwość

Taki nauczyciel ma wiele taktu i cierpliwości, nie karci, nie poucza, nie krzyczy. Ma w sobie wiele świętego spokoju -takiego Nauczyciela każdy sobie życzy.

 9.Mistrz dyscypliny

Gdy tylko spojrzy, to już uczeń wie, jak na lekcji należy zachować się! Lubi święty spokój, zapewnia błogą ciszę – dzięki niemu (choć czasami) własne myśli słyszę.

10.Debiut roku

To nagroda specjalna, która trafi do nauczyciela, który dopiero rozpoczął pracę w naszej szkole ,a już zasłużył sobie na sympatię uczniów.

11.Super moc

To nauczyciel, który ma niewyczerpane pokłady energii. Nigdy nie jest zmęczony, zawsze ma Power i zaraża nim innych.

Przedstawiciele samorządu uczniowskiego dotrą do uczniów każdej z klas z prośbą o zagłosowanie (oczywiście z zachowaniem odpowiednich warunków bezpieczeństwa sanitarnego). Wyniki poznamy już październiku – także wtedy wręczymy nagrody  wszystkim zwycięzcom. Pamiętajcie – w każdej z kategorii wybieracie tylko jednego nauczyciela, ale ten sam nauczyciel może się pojawić w kilku kategoriach. Do dzieła!

Klasa VIII E z wychowawcą Joanną Szydłowską oraz samorząd uczniowski

 

Digg this!Dodaj do del.icio.us!Stumble this!Dodaj do Techorati!Share on Facebook!Seed Newsvine!Reddit!Dodaj do Yahoo!

Komentowanie wyłączone.

  Copyright ©2021 Szkoła Podstawowa nr 3, wszystkie prawa zastrzeżone.| Silnik WordPress| Skórka: Gandhi autorstwa Techblissonline.com, tłumaczenie: Skórki Wordpress