Główna » Bez kategorii

UROCZYSTE POŻEGNANIE ÓSMOKLASISTÓW – SP 3

Autor: administrator1 dnia 28 czerwca 2021 Brak komentarzy

Koniec roku szkolnego – wydarzenie radosne, wyczekiwane, odliczane….W tym roku szkolnym jednak inne niż zwykle, nietypowe, w cieniu pandemii. Ten dzień dla wszystkich był zaskoczeniem, wielką niewiadomą z mnóstwem pytań bez odpowiedzi. Właśnie teraz przekonaliśmy się, jak nieoceniony w edukacji jest bezpośredni kontakt ucznia z nauczycielem i nawiązywanie wzajemnych relacji.
25 czerwca to szczególnie ważny moment dla uczniów klas ósmych, którzy żegnają się ze szkołą, kolegami i koleżankami z klasy, wychowawcami, nauczycielami. W tym roku absolwenci odebrali świadectwa ukończenia szkoły inaczej niż bywało to do tej pory, w kameralnym gronie –  w salach ze swoimi wychowawczyniami. Jednak zanim nastąpiło rozdanie świadectw, na sali gimnastycznej odbył się uroczysty apel, podczas którego uczniowie klas ósmych podziękowali za wszystkie lata spędzone w Trójce. Wzruszające laurki skierowane zostały do Dyrekcji, wychowawczyń, nauczycieli, rodziców oraz młodszych koleżanek i kolegów. Rodzice uczniów klas ósmych przygotowali również od siebie dla wszystkich pracowników szkoły podziękowanie w postaci słodkiej niespodzianki.
 Uroczystość uświetnili swoją obecnością: poseł na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej- Pan Marek Hok, senator Rzeczypospolitej Polskiej- Pan Janusz Gromek, Prezydent miasta Kołobrzeg- Pani Anna Mieczkowska oraz starosta kołobrzeski- Pan Tomasz Tamborski.
Siódmoklasiści także nie zapomnieli o swoich starszych kolegach i choć skromnie, za to z całego serca umilili im ten dzień wesołym występem artystycznym pt. „ Po co komu szkoła?” oraz drobnymi upominkami, które , mamy nadzieję, będą przypominały wspólnie spędzony czas w Trójce.
Teraz czas na zasłużony odpoczynek, zwłaszcza od komputerów! Całej społeczności życzymy udanych, słonecznych i bezpiecznych wakacji, a we wrześniu miejmy nadzieję,  zobaczymy się w szkole, w klasach, przy tablicach, w świetlicy, w bibliotece, na boisku –RAZEM!

Opracowanie: p. Joanna Szydłowska i p. Agnieszka Zagdańska

Digg this!Dodaj do del.icio.us!Stumble this!Dodaj do Techorati!Share on Facebook!Seed Newsvine!Reddit!Dodaj do Yahoo!

Komentowanie wyłączone.

  Copyright ©2021 Szkoła Podstawowa nr 3, wszystkie prawa zastrzeżone.| Silnik WordPress| Skórka: Gandhi autorstwa Techblissonline.com, tłumaczenie: Skórki Wordpress