Główna » Bez kategorii

Udział naszych uczniów w warsztatach poświęconych edukacji. – SP 3

Autor: administrator1 dnia 20 maja 2021 Brak komentarzy

W piątek, 14.05.2021r, troje naszych uczniów uczestniczyło w warsztatach online pt.:”Uczniowie i uczennice mają głos”, podsumowujących cykl „Odporna szkoła”, zorganizowanych przez Fundację Centrum Edukacji Obywatelskiej.

Ania, Bartosz i Patryk, uczniowie klasy 4b, mieli okazję w gronie uczniów z całej Polski, z różnych etapów edukacyjnych, porozmawiać o swoich doświadczeniach z prawie rocznej edukacji zdalnej.

Prowadząca, Pani Katarzyna Pijanowska, zachęcała uczestników do rozmowy na temat czasu izolacji, ograniczonego kontaktu z rówieśnikami, udziału w zajęciach szkolnych jedynie przy pomocy komputera lub smartfona.

Uczniowie chętnie brali udział w dyskusji na temat trudności, ale również mocnych stron zdalnego nauczania. Aktywności sprzyjała praca w pokojach, w których mogli poczuć się bardziej swobodnie. Uczniowie poszukiwali również wspólnie  dobrych praktyk nauczycielskich, motywujących ich do pracy i ułatwiających uczenie się, które warto byłoby przenieść z edukacji zdalnej do edukacji stacjonarnej.

Fragmenty wypowiedzi uczniów będą prezentowane podczas webinarium na Facebooku 7 czerwca o godz. 17 w ramach Dni Centrum Edukacji Obywatelskiej.

Ani, Bartoszowi i Patrykowi gratulujemy odwagi oraz dziękujemy za wzorowe reprezentowanie naszej szkoły  podczas tego wydarzenia.
Opracowanie: p. A. Zagdańska

Digg this!Dodaj do del.icio.us!Stumble this!Dodaj do Techorati!Share on Facebook!Seed Newsvine!Reddit!Dodaj do Yahoo!

Komentowanie wyłączone.

  Copyright ©2021 Szkoła Podstawowa nr 3, wszystkie prawa zastrzeżone.| Silnik WordPress| Skórka: Gandhi autorstwa Techblissonline.com, tłumaczenie: Skórki Wordpress