Główna » Bez kategorii

Trójka z tytułem Szkoły Promującej Świadome Korzystanie z Internetu w roku szkolnym 2020/2021

Autor: administrator dnia 10 września 2021 Brak komentarzy

Przystań w sieci to projekt edukacyjny, który powstał z inicjatywy Facebooka, Naukowej i Akademickiej Sieci Komputerowej Państwowego Instytutu Badawczego i UNICEF Polska, którego honorowy  patronat objął Prezes Rady Ministrów Mateusz Morawiecki.

W ramach projektu nauczyciele wraz ze swoimi uczniami korzystali  z bezpłatnych kursów e-learningowych w obrębie  sześciu modułów: prywatność w sieci, cyberprzemoc, cyberzagrożenia, nielegalne i szkodliwe treści w internecie, cyfrowe ślady i reputacja online oraz fałszywe informacje. Nauczyciele uczestniczyli również w ogólnopolskich konferencjach, podczas których mogli pogłębić wiedzę w zakresie świadomego korzystania z sieci, wymienić się doświadczeniami i dobrymi praktykami z innymi uczestnikami programu.

Warunkiem otrzymania certyfikatu było zaplanowanie i przeprowadzenie kampanii społecznej wśród naszych uczniów dotyczącej bezpieczeństwa w sieci.

Wszystkie przez nas  podejmowane działania zostały przez organizatorów docenione i nagrodzone zaszczytnym tytułem.

Opracowanie: p. A. Zagdańska

 

Digg this!Dodaj do del.icio.us!Stumble this!Dodaj do Techorati!Share on Facebook!Seed Newsvine!Reddit!Dodaj do Yahoo!

Komentowanie wyłączone.

  Copyright ©2021 Szkoła Podstawowa nr 3, wszystkie prawa zastrzeżone.| Silnik WordPress| Skórka: Gandhi autorstwa Techblissonline.com, tłumaczenie: Skórki Wordpress