Główna » Bez kategorii

Szkolne Asy z wizytą u Pani Prezydent – SP 3

Autor: administrator1 dnia 6 lutego 2021 Brak komentarzy

W dniu 4 lutego 2021 roku delegacja uczestników projektu „Cyberbohaterowie to my” wspólnie z opiekunkami- p. Anną Wierzbińską oraz p. Agnieszką Zagdańską udała się do Urzędu Miasta na spotkanie z panią Anną Mieczkowską- Prezydent Miasta Kołobrzeg. Ze względu na obowiązujący reżim sanitarny pozostałych 8 uczniów połączyło się z nami
przez platformę TEAMS. Dzięki temu oni również mogli opowiedzieć o swoich doświadczeniach w projekcie, o sukcesach i trudnościach, które towarzyszyły im podczas wykonywania zaplanowanych działań nad kampanią społeczną.
Pani Prezydent z wielką ciekawością i uwagą słuchała wypowiedzi uczniów. Spotkanie było również okazją do zaprezentowania konkretnych zadań i zabaw przygotowanych dla młodszych kolegów w zakresie bezpieczeństwa w sieci.
Pani Prezydent bardzo doceniła trud i wkład pracy uczniów oraz podejmowanie inicjatyw na rzecz innych.
Na zakończenie uczniowie otrzymali upominki dla całej drużyny, które z pewnością będą świetną pamiątką z tego wyjątkowego spotkania.

Opracowanie: p. A.Zagdańska i p. A. Wierzbińska

Digg this!Dodaj do del.icio.us!Stumble this!Dodaj do Techorati!Share on Facebook!Seed Newsvine!Reddit!Dodaj do Yahoo!

Komentowanie wyłączone.

  Copyright ©2021 Szkoła Podstawowa nr 3, wszystkie prawa zastrzeżone.| Silnik WordPress| Skórka: Gandhi autorstwa Techblissonline.com, tłumaczenie: Skórki Wordpress