Świetlicowy ,,Dzień Ryby” – SP3

Autor: administrator dnia 19 grudnia 2021 Brak komentarzy

W ramach obchodzonego 20 grudnia nietypowego święta jakim jest „Dzień Ryby”, świetlica SP3 przygotowała dla uczniów klas I-III zajęcia tematyczne.

Dzieci obejrzały film edukacyjny o różnych gatunkach ryb i specyfice ich życia. Następnie wykonały  techniką origami płaskiego z koła, piękne prace plastyczne, przedstawiające mieszkańców podwodnego świata. Nie zabrakło też zabaw ruchowo – zręcznościowych, m.in. wyławiania „rybek” z wody przy pomocy…  chińskich pałeczek bambusowych.

Opracowanie: K.Cejmerowska, A.Nalepa, I. Rynio