Główna » Bez kategorii

Światowy Dzień Pluszowego Misia w świetlicy SP 3

Autor: administrator1 dnia 26 listopada 2020 Brak komentarzy

24 listopada, w świetlicy szkolnej obchodziliśmy Światowy Dzień Pluszowego Misia. Podczas zajęć świetlicowych poznaliśmy historię pluszowego misia, która rozpoczęła się już w 1902 roku. Uczennica kl. 3C wykonała prace plastyczne z sylwetką misia oraz rozpoznawała popularnych pluszowych bohaterów występujących w bajkach i w książkach dla dzieci. Były rozmowy o różnych gatunkach miodu, o jego właściwościach odżywczych i zaletach zdrowotnych. Nie zabrakło też zabaw muzyczno-ruchowych, zagadek i bajek animowanych.

Uczniowie realizujący nauczanie zdalne w domu otrzymali materiały i propozycje zabaw związanych z „pluszakiem” poprzez grupy świetlicowe na platformie Teams. Dzięki temu również mogli przyłączyć się do obchodów.

Światowy Dzień Pluszowego Misia dostarczył wiele radości i udowodnił, iż mimo wielu nowoczesnych zabawek, pluszowy miś jest wciąż ulubioną maskotką dzieci.

Opracowanie: P. Rogoża, A. Nalepa, I. Rynio

 

Digg this!Dodaj do del.icio.us!Stumble this!Dodaj do Techorati!Share on Facebook!Seed Newsvine!Reddit!Dodaj do Yahoo!

Zostaw odpowiedź:

XHTML: Możesz używać następujące tagi: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  Copyright ©2021 Szkoła Podstawowa nr 3, wszystkie prawa zastrzeżone.| Silnik WordPress| Skórka: Gandhi autorstwa Techblissonline.com, tłumaczenie: Skórki Wordpress