Główna » Bez kategorii

Świat realny czy wirtualny? – spektakl w wykonaniu Narodowego Teatru Edukacji z Wrocławia

Autor: administrator dnia 5 marca 2014 Brak komentarzy

władca wiedzy.Czy współczesny, multimedialny świat może zastąpić naturalne piękno tego realnego? Dlaczego młodzi ludzie tak chętnie uciekają w wirtualną rzeczywitość? Czy świat wirtualny, wkraczając tak mocno w realny, nie zagraża rozróżnieniu ich obu? A może uda się je połączyć, bez szkody dla żadnego z nich?

Na te pytania mogli znaleźć odpowiedź uczniowie klas IV-VI naszej szkoły, którzy 5 marca 2014r. uczestniczyli w niezwykle widowiskowym, trzymającym w napięciu spektaklu pt.”Władca wiedzy”w wykonaniu Narodowego Teatru Edukacji z Wrocławia.

To historia rodzeństwa – dziewczyny, rozsądnie korzystającej z wirtualnej rzeczywistości i jej brata – zakompleksionego chłopca,uciekającego w nieprawdziwy świat. Aby przetrwać w nierealnym miejscu, do którego trafili przy pomocy gry komputerowej, muszą ze sobą współpracować, zrozumieć mądrości płynące z obu światów.

Przedstawienie podobało się naszym uczniom. Nagrodzili aktorów gromkimi brawami.

Spektakl z pewnością uświadomił wszystkim, że warto czytać, marzyć i mądrze wykorzystywać wiedzę, zarówno tę zdobytą w świecie realnym, jak i wirtualnym.

Opracowanie: p. I. Rybczyńska

Digg this!Dodaj do del.icio.us!Stumble this!Dodaj do Techorati!Share on Facebook!Seed Newsvine!Reddit!Dodaj do Yahoo!

Komentowanie wyłączone.

  Copyright ©2022 Szkoła Podstawowa nr 3, wszystkie prawa zastrzeżone.| Silnik WordPress| Skórka: Gandhi autorstwa Techblissonline.com, tłumaczenie: Skórki Wordpress