Sukcesy informatyczne uczniów „Trójki”

Autor: administrator dnia 13 kwietnia 2015 Brak komentarzy
9 kwietnia 2015 roku w Gimnazjum nr 3 w Kołobrzegu odbył się Międzyszkolny Konkurs Informatyczny DLA UCZNIÓW KLAS VI. Naszą szkołę reprezentowali:
Przemysław Frankiewicz (VIb), Mateusz Łuczak (VId) i Laura Wiśniewska (VIc). Uczniowie pracowali przy komputerach z internetem, zmagając się z zadaniami
praktycznymi z zakresu obsługi takich programów jak WORD, EXCEL, POWER POINT i PAINT.
Miło nam poinformować, że Mateusz Łuczak pokonał dwunastu najlepszych młodych informatyków szkół podstawowych w Kołobrzegu i tym samym zajął zasłużone pierwsze miejsce. Drugą lokatę wywalczyła uczennica Laura Wiśniewska. Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.
Opiekun: p. Wojciech Nowicki
P1170791