Główna » Bez kategorii

„Trójka” organizatorem III Konkursu Piosenki Angielskiej „I can sing” Kołobrzeg 2015

Autor: administrator dnia 29 marca 2015 Brak komentarzy

27.03.2015 r. w Klubie Wojskowym w Kołobrzegu odbył się III Regionalny Konkurs Piosenki Angielskiej „I can sing”. Organizatorem konkursu była Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marynarzy Polskich w Kołobrzegu przy współpracy z Klubem Wojskowym przy Jednostce Wojskowej nr 2117 w Kołobrzegu.

W tegorocznym konkursie wzięło udział 75 wykonawców z 13 placówek oświatowych. Uczestnikami byli uczniowie szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Konkurs rozstrzygnięto w kategoriach wiekowych oraz w kategoriach solistów i zespołów.

Celem konkursu było:

  • wyłonienie utalentowanych wokalnie uczniów,
  • popularyzacja piosenki w języku angielskim,
  • przybliżenie kultury państw anglojęzycznych,
  • ożywienie amatorskiego ruchu artystycznego.

Sponsorem nagród była Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 3 im. Marynarzy Polskich w Kołobrzegu.

Komisja w składzie:

  • pani Jolanta Oszmaniec,
  • pani Karolina Rejmak-Andziak,
  • pan Adam Herbowski

wyłoniła następujących laureatów w poszczególnych kategoriach.

SZKOŁY PODSTAWOWE

KATEGORIA KLAS I-III

SOLIŚCI

1. miejsce JAŚMINA WENTA-SP nr 6 w Kołobrzegu

2. miejsce MICHALINA ABRAM- SP nr 3 w Kołobrzegu

3. miejsce MARTYNA FRĄCZAK- SP nr 6 w Kołobrzegu

WYRÓŻNIENIA:

-KARINA ŁUCKA- SP nr 8 w Kołobrzegu,

-MARTYNA OSIAK- Morska Kraina w Kołobrzegu.

KATEGORIA KLAS I-III

ZESPOŁY

1. miejsce JULIA WILAWER, ANNA BOGACZ- SP nr 4 w Kołobrzegu

WYRÓŻNIENIA:

-NIKOLA MAŁYSZKIEWICZ, OLIWIA PĄCZEK- SP w Ustroniu Morskim,

-ANASTAZJA OLEJNIK, MARIA LEWANDOWSKA-SP w Ustroniu Morskim.

KATEGORIA KLAS IV-VI

SOLIŚCI

1. miejsce NIKOLA DUŃCZAK-SP nr 3 w Kołobrzegu

2. miejsce OLIWIA ŚWITLICKA-SP nr 4 w Kołobrzegu

2. miejsce JULIA BEJNEROWICZ-SP Dźwirzyno

3. miejsce OLIWIA ŻUKOWSKA-SP nr 9 w Podczelu

WYRÓŻNIENIA:

-WOJCIECH SABAŁA-SP nr 6 w Kołobrzegu,

-ALEKSANDRA SAK-SP nr 4 w Kołobrzegu,

-MARTYNA WALKOWIAK-SP w Ustroniu Morskim,

-NIKOLA MICHALCZYK-SP nr 3 w Kołobrzegu.

KATEGORIA KLAS IV-VI

ZESPOŁY

1. miejsce ADRIANNA ŁOPUCKA, DELPHINE DIEU-SP nr 4 w Kołobrzegu

WYRÓŻNIENIA:

-ZESPÓŁ Z MORSKIEJ KRAINY W KOŁOBRZEGU,

-LUKRECJA MIKSZTA, MAŁGORZATA ŁYSIAK-SP nr 6 w Kołobrzegu.

GIMNAZJA

KATEGORIA SOLIŚCI

1. miejsce ZOFIA DUDA-GIMNAZJUM nr 3 w Kołobrzegu

2. miejsce OLIWIA JANUSZEWSKA-GIMNAZJUM nr 1 w Kołobrzegu

2. miejsce ANNA SITARZ- GIMNAZJUM nr 1 w Kołobrzegu

3. miejsce ALEKSANDRA GÓRECKA-GIMNAZJUM nr 1 w Kołobrzegu

3. miejsce MARIA KACZYŃSKA-GIMNAZJUM nr 3 w Kołobrzegu

WYRÓŻNIENIA:

-KATARZYNA KOWALCZYK-GIMNAZJUM nr 1 w Kołobrzegu,

-KATARZYNA CHENDOSZKO-GIMNAZJUM w Dźwirzynie,

-KRZYSZTOF ZAGDAŃSKI- GIMNAZJUM w Dźwirzynie.

SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE

1. miejsce ZESPÓŁ ,,SEZAMKI”-OPP w Kołobrzegu

2. miejsce MAGDALENA SZCZĘSNA-OPP w Kołobrzegu

3. miejsce PAWEŁ GRABOWSKI-OPP w Kołobrzegu

WYRÓŻNIENIA:

– JAKUB BECMER-OPP w Kołobrzegu,

– WERONIKA KARCZEWSKA-OPP w Kołobrzegu.

Osoba odpowiedzialna za organizację konkursu – Ewa Badaczewska

_DSC0025_DSC0069_DSC0084_DSC0089_DSC0098_DSC0103_DSC0112_DSC0121_DSC0136_DSC0151_DSC0159-1_DSC0160_DSC0178_DSC0188_DSC0192_DSC0195_DSC022255



Digg this!Dodaj do del.icio.us!Stumble this!Dodaj do Techorati!Share on Facebook!Seed Newsvine!Reddit!Dodaj do Yahoo!

Komentowanie wyłączone.

  Copyright ©2022 Szkoła Podstawowa nr 3, wszystkie prawa zastrzeżone.| Silnik WordPress| Skórka: Gandhi autorstwa Techblissonline.com, tłumaczenie: Skórki Wordpress