Główna » Bez kategorii

„RUSZ SIĘ!”- gazetka klasy VI e -SP3

Autor: administrator1 dnia 8 maja 2021 Brak komentarzy

Klasa VI e bierze udział w Ogólnopolskim Programie Edukacyjnym „Trzymaj formę” współorganizowanym przez Główny Inspektorat Sanitarny oraz Polską Federację Producentów Żywności Związek Pracodawców w ramach realizacji strategii WHO dotyczącej diety, aktywności fizycznej i zdrowia. Jest to program interdyscyplinarny, jego założenia realizowane są na wielu przedmiotach. Głównym celem jest m.in. edukacja w zakresie trwałego kształtowania prozdrowotnych nawyków wśród uczniów oraz wdrażanie do aktywnego stylu życia.

Uczniowie klasy VI e, pomimo pandemii nie poddają się bierności i apatii. Każdą wolną chwilę poświęcają na dbanie o kondycję. W dobrej formie utrzymują ich m. in. ćwiczenia w domu, spacery na świeżym powietrzu, wyjścia do skateparku. Ich pomysły się nie kończą. Podczas nauczania zdalnego szóstoklasiści dokumentowali je i współpracowali nad projektem, którego efektem jest powstanie wirtualnej gazetki „Rusz się!”, promującej założenia programu „Trzymaj formę”.

Zapraszamy do obejrzenia efektów naszej pracy!

Opracowanie: p. Dorota Maciejewska

RUCH TO ZDROWIE!

Digg this!Dodaj do del.icio.us!Stumble this!Dodaj do Techorati!Share on Facebook!Seed Newsvine!Reddit!Dodaj do Yahoo!

Komentowanie wyłączone.

  Copyright ©2021 Szkoła Podstawowa nr 3, wszystkie prawa zastrzeżone.| Silnik WordPress| Skórka: Gandhi autorstwa Techblissonline.com, tłumaczenie: Skórki Wordpress