„Razem Na Święta” – Torby Charytatywne. SP 3

Autor: administrator1 dnia 22 grudnia 2020 Brak komentarzy

W ramach akcji MEN „ Razem Na Święta” w dniu 18.12.2020r. została zakończona akcja „ Torby Charytatywne”. Uczniowie i wolontariusze brali udział w zbiórce środków czystości.  Zebrane dary zostały przekazane do Caritasu w Kołobrzegu by wesprzeć ubogich.

Akcja miała na celu nie tylko wsparcie ubogich, ale także uruchomienie pokładów dobra wśród uczniów, rodziców i nauczycieli. Udało nam się napełnić aż 7 toreb.  Bardzo dziękuję za przystąpienie do akcji.

Koordynator akcji Agnieszka Nikel

Copyright ©2021 Szkoła Podstawowa nr 3, wszystkie prawa zastrzeżone.| Silnik WordPress| Skórka: Gandhi autorstwa Techblissonline.com, tłumaczenie: Skórki Wordpress