Główna » Bez kategorii

Przyroda w obiektywie – SP 3

Autor: administrator1 dnia 18 maja 2021 Brak komentarzy

22 kwietnia w ramach obchodów Światowego Dnia Ziemi uczniowie klas I-VIII brali udział  w przedsięwzięciu fotograficznym. Obserwacje  przyrody w terenie  pozwoliły na  oderwanie się od codziennych zdarzeń i przeniesienie się w świat żyjącej  swoim rytmem przyrody. Dzięki fotografii uczniowie  mogli uchwycić ulotne chwile, mieli okazję i możliwość doświadczania ciągłych zmian i niepowtarzalności zdarzeń obserwowanej natury, zjawisk pogodowych, zachowania ludzi, zwierząt, zmiany w wiosennych krajobrazach.

 Fotografia przyrodnicza rozwija pasję i miłość do obserwacji otaczającego nas świata. Zdjęcia zaskoczyły nas zarówno  oryginalnością jak i wrażliwością na różnorodność obserwowanych obiektów. Jednych interesowały obserwacje wijących gniazda  ptaków, innych pąki  i barwy kwiatów, jeszcze innych zjawiska pogodowe, czy różnorodność  krajobrazów. Trudno pokazać wszystkie nadesłane prace. Fotografie przedstawione na naszej stronie  niech będą   namiastką   przepięknie wykonanych prac i zachętą  do rozwijania pasji i zainteresowań przyrodniczych.

Dziękujmy Wam wszystkim za  aktywny  udział w akcji, a zwłaszcza za  wzruszenie i przemiłe emocje, których dostarczyliście  nam  ujmując w kadrach niepowtarzalne chwile,  z radością zatrzymamy je w pamięci.

 Opracowanie:  R.Pora-Kurz,  K.Stańczyk

Digg this!Dodaj do del.icio.us!Stumble this!Dodaj do Techorati!Share on Facebook!Seed Newsvine!Reddit!Dodaj do Yahoo!

Komentowanie wyłączone.

  Copyright ©2021 Szkoła Podstawowa nr 3, wszystkie prawa zastrzeżone.| Silnik WordPress| Skórka: Gandhi autorstwa Techblissonline.com, tłumaczenie: Skórki Wordpress