Przedszkolaki z Przedszkola nr 3 z wizytą w naszej szkole

Autor: administrator dnia 22 czerwca 2012 Brak komentarzy

Dnia 22 czerwca 2012 klasę II a odwiedziły przedszkolaki z Przedszkola nr 3 im. Marii Montessori w Kołobrzegu.  Dzieci mogły uczestniczyć w zajęciach – bawiąc się i ucząc: rysowały, śpiewały, poznały, jakie zwyczaje panują w szkole. Przyjrzały się naszym podręcznikom i zeszytom. Następnie  zeszliśmy do sali 01, gdzie wspólnie razem mogły się pobawić. Na koniec był słodki poczęstunek. Maluszki po wizycie w naszej szkole stwierdziły, że szkoła może być „super”.

Opracowanie: p. A. Kazana

1

2

3