Główna » Bez kategorii

Projekt „Szkoła w ruchu”. Zajęcia propagujące badminton.

Autor: administrator dnia 19 października 2014 Brak komentarzy

15 października 2014r. w godzinach 800-1430 na hali Milenium MOSIR gościł trener klasy mistrzowskiej Marian Stelter prezes Zachodniopomorskiego Związku Badmintona. Przybył na zaproszenie Szkoły Podstawowej nr 3 i przeprowadził dla nas zajęcia propagujące badminton.

Zajęcia skierowane były do uczniów klas I-VI, dla każdej grupy uczniów trwały ok. 60 min. Dzieci oswajały się z nowym sprzętem, wykonywały różne ćwiczenia, zapoznały się z prawidłowym chwytem rakiety. Wiele radości sprawiło uczenie się kilku trików. Miały też możliwość poodbijania lotki samodzielnie, a także w parach przez siatkę w komfortowych warunkach.

Nasza akcja mogła odbyć się dzięki pozyskanym funduszom ze środków budżetu Gmina Miasto Kołobrzeg na rok 2014 na projekt „Szkoła w ruchu”, możliwe było zakupienie sprzętu, m.in.: rakietek, siatek, linii do tej formy rekreacji, do wykorzystania na lekcjach wychowania fizycznego oraz innych formach zajęć ruchowych.

Składamy serdeczne podziękowania Miejskiemu Ośrodkowi Sportu i Rekreacji w Kołobrzegu za bezpłatne udostępnienie  hali Milenium na zajęcia.

Dziękujemy Radzie Rodziców SP3 za włączenie się do naszej akcji i pokrycie kosztów organizacyjnych.

Jednak największe podziękowania składamy Marianowi Henrykowi Stelter, prawdopodobnie najlepszemu w Polsce trenerowi w tej dziedzinie sportu,  za zaangażowanie, cierpliwość, wyrozumiałość i poświęcony nam czas. Dziękujemy!

Opracowanie: p. A. Wierzbińska

a1a2a3a4a5a6a10a7a8a9a10a11a12a13

Digg this!Dodaj do del.icio.us!Stumble this!Dodaj do Techorati!Share on Facebook!Seed Newsvine!Reddit!Dodaj do Yahoo!

Komentowanie wyłączone.

  Copyright ©2022 Szkoła Podstawowa nr 3, wszystkie prawa zastrzeżone.| Silnik WordPress| Skórka: Gandhi autorstwa Techblissonline.com, tłumaczenie: Skórki Wordpress