Prelekcje „Nurkowanie jako forma rekreacji”

Autor: administrator dnia 26 marca 2015 Brak komentarzy

W środę dla klas I- V  odbyły się prelekcje przeprowadzone przez  przedstawiciela Centrum  Nurkowego Aqarium. Uczniowie mieli okazję wysłuchać ciekawych opowieści na temat podwodnego świata. Obejrzeli  kompletny sprzęt do nurkowania i dowiedzieli się, jak z niego korzystać. Instruktor opowiedział o sposobie zachowania się pod wodą oraz miejscach w jakich się nurkuje. Na koniec zaprosił wszystkich chętnych na bezpłatne zajęcia z nurkowania, które mają się odbyć  12 kwietnia, na basenie w Podczelu.

Opracowanie: p. E. Pawelska

12345