PODZIĘKOWANIA DLA RODZICÓW I UCZNIÓW SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 3 – akcja charytatywna – „KĄCIK WSPARCIA DLA KOTÓW”

Autor: administrator dnia 21 grudnia 2021 Brak komentarzy

W dniach 06.12.2021r. do 17.12.2021r. odbyła się naszej szkole akcja charytatywna w dla bezdomnych kotów dla Fundacji „Ogon do góry” oraz schroniska „Reks” w Kołobrzegu.
Serdecznie dziękujemy za okazałe serce, w imieniu wszystkich bezdomnych kotków, które dzięki Wam będą miały pełne brzuszki i nowe legowiska.
Mamy nadzieję, że radość niesienia pomocy okaże się tak wielka, że już zawsze będziecie chcieli dzielić się z oczekującymi na Waszą pomoc.
Bardzo dziękujemy !!!

Opracowały: A. Nalepa, K. Cejmerowska, I. Rynio.