Główna » Bez kategorii

PASOWANIE NA ŚWIETLICZAKA

Autor: administrator dnia 29 października 2014 Brak komentarzy

Uczniowie klas pierwszych uczestniczący na co dzień w zajęciach w świetlicy szkolnej zostali poddani w piątek (24.10) oraz w poniedziałek (27.10) wielu próbom, które miały sprawdzić,  czy są godni wstąpić do grona Świetliczaków.

Uczniowie bez trudu radzili sobie z kolejnymi zadaniami. Z sukcesem przeszli próbę smaku polegającą na rozpoznawaniu owoców i warzyw z zasłoniętymi szalem oczami. Podczas prób sprawności – zdmuchiwania piórka z talerza na talerz, wkładania przywiązanego ołówka do butelki, dmuchania bańki do celu  oraz rozdzielania groszku od soczewicy wykazały się dużą precyzją. Próba wiedzy (odgadywanie zagadek) oraz dotyku (rozpoznawanie przedmiotów często używanych w świetlicy) również nie sprawiły uczniom żadnych trudności. Na zakończenie spotkania uczniowie poznali swoje prawa i obowiązki oraz obiecali ich przestrzegać. Na dowód tego spisany wykaz zasad przypieczętowały paluszkiem umoczonym w farbie.

Serdecznie gratulujemy!

Wychowawcy świetlicy

pasowanie 1pasowanie 2pasowanie 3pasowanie 4pasowanie 5

Digg this!Dodaj do del.icio.us!Stumble this!Dodaj do Techorati!Share on Facebook!Seed Newsvine!Reddit!Dodaj do Yahoo!

Komentowanie wyłączone.

  Copyright ©2022 Szkoła Podstawowa nr 3, wszystkie prawa zastrzeżone.| Silnik WordPress| Skórka: Gandhi autorstwa Techblissonline.com, tłumaczenie: Skórki Wordpress