Główna » Bez kategorii

Ogólnopolski konkurs „Cukierek za życzliwość – i Ty możesz zostać wolontariuszem”

Autor: administrator1 dnia 21 września 2020 Brak komentarzy

Drodzy uczniowie! Samorząd Uczniowski „Trójki” serdecznie zaprasza wszystkich uczniów do udziału w organizowanym przez Fundację Dwa Skrzydła Anioła IX Ogólnopolskim konkursie „Cukierek za życzliwość – i Ty możesz zostać wolontariuszem”

Konkurs ma bardzo prosty, a zarazem szczytny cel – zachęcanie najmłodszych do czynienia dobra i dostrzegania jak wiele możliwości pomocy drugiemu człowiekowi niesie ze sobą każdy dzień. Uczestnicy konkursu zakładają zeszyty „Dobrych uczynków”, w których w czasie jego trwania notują swoje szlachetne uczynki z każdego dnia. Zeszyty są pięknie ozdabiane rysunkami i zdjęciami, a opisane przez najmłodszych działania dają organizatorom satysfakcję i pewność, że to co robią ma sens. Fundacja nagradza uczniów statuetkami Dwóch Skrzydeł Anioła, Świadectwami Szlachetności i Życzliwymi Cukierkami.

Szczegółowe informacje na temat konkursu oraz regulamin znajdują się na stronie internetowej Fundacji https://dwaskrzydlaaniola.pl/?cat=9 w zakładce „Konkursy”.

Uczniowie, którzy chcą wziąć udział w konkursie zgłaszają ten fakt wychowawcom klas do 25 września. Przed podjęciem decyzji prosimy o zapoznanie się z regulaminem konkursu, który jest umieszczony na stronie internetowej Fundacji.

Serdecznie zapraszamy!

Opiekunki Samorządu Uczniowskiego

Agnieszka Wojciechowska i Magdalena Jakubowska

Digg this!Dodaj do del.icio.us!Stumble this!Dodaj do Techorati!Share on Facebook!Seed Newsvine!Reddit!Dodaj do Yahoo!

Komentowanie wyłączone.

  Copyright ©2021 Szkoła Podstawowa nr 3, wszystkie prawa zastrzeżone.| Silnik WordPress| Skórka: Gandhi autorstwa Techblissonline.com, tłumaczenie: Skórki Wordpress