NASZE CZYTANIE – BAJANIE!

Autor: administrator dnia 14 października 2021 Brak komentarzy

„ Kwiaty podeptane, sałata powyrywana, kapuściane głowy poszarpane. Huragan przeleciał przez ogród? Huragan przewróciłby też stracha na wróble. A strach stoi! Na ziemi widać ślady łap. Może złodzieje? Wdarli się do ogrodu, bo czegoś szukali…”

Jeśli chcesz usłyszeć co zrobiła Martynka i kto jej pomógł zapraszamy Cię do biblioteki w każdy poniedziałek i wtorek  na długiej przerwie od 12.30-12.50.

W tym tygodniu czytała dzieciom Maja Harendarczyk z klasy VIII f, która należy do Klubu Przyjaciół Biblioteki.

Zapraszamy!

Klub Przyjaciół Biblioteki- „Pod zaczytanym Aniołem”

Copyright ©2021 Szkoła Podstawowa nr 3, wszystkie prawa zastrzeżone.| Silnik WordPress| Skórka: Gandhi autorstwa Techblissonline.com, tłumaczenie: Skórki Wordpress