Główna » Bez kategorii

Na sportowo jest zdrowo – SP3

Autor: administrator dnia 18 maja 2020 Brak komentarzy

team-1W bieżącym roku szkolnym nasza szkoła przystąpiła do Ogólnopolskiego Konkursu dla szkół organizowanego przez Studium Prawa Europejskiego „Na sportowo jest zdrowo”. Głównym jego celem było promowanie zdrowego i aktywnego stylu życia. Dzięki zaangażowaniu uczniów i nauczycieli zrealizowaliśmy już większość zadań przewidzianych regulaminem konkursu. Komisja powołana przez Studium Prawa Europejskiego zaakceptowała sprawozdania z naszych wszystkich dotychczasowych działań. Zostało nam już tylko jedno, ostatnie zadanie. Mieliśmy je wykonać wspólnie (podobnie jak wszystkie dotychczasowe), jednak ze względu na obecną wyjątkową sytuację, zachęcamy Was do jego realizacji w domu. 

Aby szkoła uzyskała upragniony certyfikat, musimy wykonać zadanie nr 9  o treści: „Plakat promujący uczestnictwo w zajęciach wychowania fizycznego w szkole.” Technika dowolna, jedyne ograniczenie to termin. Proszę przesłać zdjęcia prac do 24.05.2020r. na adres d.maciejewska@sp3kg.pl. Czekamy na Wasze dzieła. Mile widziana współpraca z rodzeństwem i rodzicami.

Opracowanie: p. Dorota Maciejewska

Digg this!Dodaj do del.icio.us!Stumble this!Dodaj do Techorati!Share on Facebook!Seed Newsvine!Reddit!Dodaj do Yahoo!

Komentowanie wyłączone.

  Copyright ©2021 Szkoła Podstawowa nr 3, wszystkie prawa zastrzeżone.| Silnik WordPress| Skórka: Gandhi autorstwa Techblissonline.com, tłumaczenie: Skórki Wordpress