Główna » Bez kategorii

Mikołajki w szkole

Autor: administrator dnia 6 grudnia 2013 Brak komentarzy

mikołajkiMamy chyba bardzo dobre układy z Mikołajem, gdyż zawsze 6 grudnia znajduje czas, aby nas odwiedzić. Nie inaczej było i w tym roku. Do świątecznie ozdobionej szkoły, skrzącej się od blasku lampek, bombek, stroików i wielkiej choinki przybył Mikołaj ze swoją uroczą pomocnicą Śnieżynką. Przywiodły go do nas dźwięki świątecznej muzyki i radosny hałas towarzyszący zabawom uczniów. Miło był patrzeć na wielki uśmiech malujący się na twarzy Mikołaja obserwującego roześmiane dzieci, które razem z panią dyrektor pląsały po szkolnych korytarzach. Chłopcy i dziewczynki w czerwonych czapkach wyglądali nie jak uczniowie, ale jak elfy z fabryki świątecznych prezentów!

Mikołaj i Śnieżynka byli gośćmi na lekcjach w każdej klasie. Obdarowywali uczniów cukierkami, które ufundowała Rada Rodziców. Nie obyło się bez piosenek i recytacji wierszyków oraz zdziwienia, że nikt w tym roku nie dostał rózgi. Jednak Mikołaj był bardzo w tym roku wyrozumiały i wszyscy uczniowie bez wyjątku otrzymali słodki upominek, tym bardziej, że Ci mniej grzeczni wykazali się skruchą i obiecali poprawę;)

21222324252712345678910

Digg this!Dodaj do del.icio.us!Stumble this!Dodaj do Techorati!Share on Facebook!Seed Newsvine!Reddit!Dodaj do Yahoo!

Komentowanie wyłączone.

  Copyright ©2022 Szkoła Podstawowa nr 3, wszystkie prawa zastrzeżone.| Silnik WordPress| Skórka: Gandhi autorstwa Techblissonline.com, tłumaczenie: Skórki Wordpress