Główna » Bez kategorii

MIKOŁAJKI w klasie 1C – SP 3

Autor: administrator1 dnia 13 grudnia 2020 Brak komentarzy

Mikołajki to radosny dzień. W szkole spędza się go inaczej niż podczas, gdy mamy czas zdalnego nauczania. Na szczęście świetnie poradziliśmy sobie z ta sytuacją i wspaniale spędziliśmy ten radosny czas.

 Zaczęliśmy od lekcji na żywo o tym, : Jak spotkałam świętego Mikołaja, przygotowanego  specjalnie na ten dzień, podczas którego uczniowie zapisywali ważniejsze notatki do zeszytów, żeby móc porozmawiać o tym, czego dowiedzieliśmy się z tej  lekcji.  Największe wrażenie na dzieciach wywarły  bardzo łagodne i piękne renifery i to, że święty Mikołaj wcale nie lubi tylko ciasteczek, ale zjada zdrowe ryby i warzywa. Kolejnym punktem naszego mikołajkowego dnia było obejrzenie życzeń składanych osobiście przez Mikołaja dla naszej klasy, co wywołało ogromny zachwyt wśród naszych najmłodszych. Wykonaliśmy  mikołajkową pracę techniczną i obejrzeliśmy wspólnie  animowany  film „Rudolf czerwononosy”.

 Dzień był pełen wrażeń, a kolejny miał przynieść mnóstwo   prezentów dla DOBRYCH DZIECI- jak to mawia Święty Mikołaj.

Digg this!Dodaj do del.icio.us!Stumble this!Dodaj do Techorati!Share on Facebook!Seed Newsvine!Reddit!Dodaj do Yahoo!

Komentowanie wyłączone.

  Copyright ©2021 Szkoła Podstawowa nr 3, wszystkie prawa zastrzeżone.| Silnik WordPress| Skórka: Gandhi autorstwa Techblissonline.com, tłumaczenie: Skórki Wordpress