Mikołajki w Hali Milenium

Autor: administrator dnia 5 grudnia 2011 Brak komentarzy

minW dniu 4 grudnia 2011r. w Hali Milenium odbyły się Kołobrzeskie Mikołajki. Nasza szkoła wzięła udział w tej miłej uroczystości. Uczniowie wraz z rodzicami wykonali świąteczne stroiki i ozdoby choinkowe, kartki okolicznościowe oraz upiekli pierniczki. Zostały one sprzedane na kiermaszu. Stoiskiem opiekowali się nauczyciele i uczniowie z kl. VIb. Pozyskane pieniądze 351zł zostaną przekazane na Radę Rodziców. Dziękujemy uczniom, rodzicom i nauczycielom za pomoc i zaangażowanie.

Koordynator: p. R Pora-Kurz

Zobacz Galerię zdjęć

Copyright ©2021 Szkoła Podstawowa nr 3, wszystkie prawa zastrzeżone.| Silnik WordPress| Skórka: Gandhi autorstwa Techblissonline.com, tłumaczenie: Skórki Wordpress