Miejski Konkurs Recytatorski zakończony!

Autor: administrator dnia 11 kwietnia 2014 Brak komentarzy

W dniu 11 kwietnia 2014 roku odbył się  Miejski Konkurs Recytatorski „Ptaki, ptaszki i ptaszęta polne”. Organizatorem było Regionalne Centrum Kultury im. Z. Herberta w Kołobrzegu. Naszą szkołę w kategorii „ptaszęta” reprezentowały uczennice: Wiktoria Papińska z klasy II a i Oliwia Kowal z klasy I b. Obie dziewczynki zostały wyróżnione. Otrzymały dyplomy oraz drobne upominki. Atmosfera spotkania była bardzo ciepła i serdeczna. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Opracowanie: p. M. Tuz

a