Międzyszkolny Konkurs Matematyczny „Rach- mistrz 2015” – Światowy Dzień Liczby Pi

Autor: administrator dnia 15 marca 2015 Brak komentarzy

pi..13 marca 2015 r. pięcioro uczniów naszej szkoły, wzięło udział w IV edycji Międzyszkolnego Konkursu Matematycznego  „Rach- Mistrz 2015”, w ramach Światowego Dnia Liczby Pi. Konkurs odbył się w Gimnazjum nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi w Kołobrzegu i polegał na indywidualnym rozwiązaniu krzyżówek, testu i zadań z treścią. W oczekiwaniu na wyniki uczniowie zwiedzili szkołę i otrzymali drobny poczęstunek. Uczennica naszej szkoły Weronika Solnica okazała się najlepsza i zdobyła w tym konkursie I miejsce. Gratulujemy!

Opracowanie: p. J. Sulżycka