Główna » Bez kategorii

Międzynarodowy Dzień Wolontariusza – SP 3

Autor: administrator1 dnia 14 grudnia 2020 Brak komentarzy

Największą satysfakcję odczuwamy właśnie wtedy, gdy dajemy innym coś od siebie, gdy za cel stawiamy sobie poprawienie warunków życia innych ludzi, gdy przyłączamy się do jakiejś większej sprawy i staramy się wywrzeć pozytywny wpływ na otaczający świat. Miesiąc grudzień jest miesiącem prężnej pracy i zaangażowania wolontariuszy. Są organizowane różne zbiórki i akcje charytatywne.    W tym miesiącu został również  zorganizowany „Tydzień Życzliwości i Pozdrowień”, tydzień dobrych uczynków i pozytywnych emocji. „Ten magiczny czas  uświadomił nam, że takie wartości jak przyjaźń, koleżeństwo, bezinteresowna pomoc drugiemu człowiekowi są ważnymi wyznacznikami w życiu każdego z nas. Dzięki temu łatwiej jest pokonywać codzienne trudności, a świat staje się przez to bardziej przyjazny i kolorowy. Zwłaszcza przed świętami warto w sobie znaleźć dobroć i podzielić się nią z innymi.                                                        
Z okazji Międzynarodowego Dnia Wolontariusza składam wszystkim zaangażowanym w akcje uczniom, rodzicom i nauczycielom,  najszczersze życzenia. Dziękuje za współpracę i dobre serca.                                                                                                                     

Koordynator Szkolnego Koła Wolontariatu Agnieszka Nikel.

Digg this!Dodaj do del.icio.us!Stumble this!Dodaj do Techorati!Share on Facebook!Seed Newsvine!Reddit!Dodaj do Yahoo!

Komentowanie wyłączone.

  Copyright ©2021 Szkoła Podstawowa nr 3, wszystkie prawa zastrzeżone.| Silnik WordPress| Skórka: Gandhi autorstwa Techblissonline.com, tłumaczenie: Skórki Wordpress