LAUREACI KONKURSU – „ NAJPIĘKNIEJSZA CZYTELNICZA OZDOBA ŚWIĄTECZNA” – SP3

Autor: administrator dnia 16 grudnia 2021 Brak komentarzy

Biblioteka szkolna przeprowadziła w grudniu konkurs literacko-plastyczny na wykonanie w dowolnej formie ozdoby choinkowej.

Uczniowie klas I-III przygotowywali ozdobę, która ilustrowała ich ulubioną książkę. Natomiast klasy IV- VIII na ozdobie umieszczały ulubiony cytat z dowolnej powieści.

Wszyscy autorzy prac wykazali się niezwykłą kreatywnością, wyobraźnią i wrażliwością czytelniczą. Zachwyca wysoki poziom plastyczny prac. Uczniowie klas starszych sięgali najczęściej po cytaty z „ Kubusia Puchatka” i „ Małego Księcia”. Miłym zaskoczeniem były też cytaty z Dantego i Szekspira. Kilku uczniów sięgnęło po fragmenty Pisma świętego.

Wszystkie ozdoby zostały powieszone na choince, która stoi w naszej szkolnej bibliotece.

Laureaci konkursu

KLASY I-III

Hanna Siedlecka I miejsce

Maja Sobczak II miejsce

Nikola Doskocz III miejsce

KLASY IV-VIII

Oskar Barszczewski I miejsce

Anna Wysocka II miejsce

Maksymilian Arendt III miejsce

Paweł Konwiński wyróżnienie

Iga Szuba wyróżnienie

Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękuję za zaangażowanie a laureatom składam gratulacje i wyrazy uznania.

Beata Bendkowska