LAUREACI KONKURSU NA ILUSTRACJĘ OKŁADKI DO WYBRANEJ KSIĄŻKI – SP3

Autor: administrator dnia 12 stycznia 2022 Brak komentarzy

Biblioteka szkolna przeprowadziła wśród uczniów klas trzecich  konkurs plastyczny na ilustrację okładki do wybranej książki. Trzecioklasiści postanowili, że wykonają je w formie zakładek do książek i przekażą je pierwszoklasistom. Pomysł wywołał wielki entuzjazm i radość wśród naszych najmłodszych milusińskich.

Wszyscy autorzy prac wykazali się niezwykłą wrażliwością czytelniczą i zdolnościami plastycznymi. Dzieci ilustrowały baśnie ale pojawił się też Harry Potter.

Prace były tak ciekawe, że wszyscy zajęli pierwsze miejsce!

Wszystkim uczestnikom i wychowawcom klas serdecznie dziękuję za zaangażowanie.

Sporządziła: Beata Bendkowska