Konkurs języka niemieckiego pt.: „Ich fahre nach …”

Autor: administrator dnia 4 marca 2014 Brak komentarzy

konkurs.Zapraszamy wszystkie uczennice i wszystkich uczniów klas IV – VI do wzięcia udziału w konkursie języka niemieckiego pt.: „Ich fahre nach …” („Jadę do …”), polegającym na przygotowaniu prezentacji multimedialnej lub plakatu na temat wybranego niemieckiego landu (odpowiednika polskiego województwa).
Zgłoszenia do udziału w konkursie proszę kierować do nauczyciela języka niemieckiego na adres: a.kanderski@sp3kg.pl do dnia 28.02.2014 w treści wpisując: imię, nazwisko oraz klasę.
– Termin oddania prac: 14.03.2014r.
– Ogłoszenie wyników: do 31.03.2014r.
– Za zajęcie I, II oraz III miejsca zostaną przyznane atrakcyjne nagrody.
– Szczegóły konkursu dostępne są w regulaminie dostępnym w sekretariacie szkoły.
– Pytania proszę kierować do nauczyciela języka niemieckiego na adres e-mail: a.kanderski@sp3kg.pl.

Szczegóły REGULAMIN KONKURSU „Ich fahre nach…”

Opracowanie: p. A. Kanderski