Główna » Bez kategorii

Konkurs fotograficzny

Autor: administrator dnia 18 stycznia 2013 Brak komentarzy

uwaga.Konkurs fotograficzny pod patronatem Anny Mieczkowskiej, Członka Zarządu Województwa Zachodniopomorskiego.

Tematem Konkursu jest prezentacja ludzi, miejsc i sytuacji związanych z Pomorzem Zachodnim. Jego celem jest pogłębienie wiedzy o lokalnym i regionalnym życiu społecznym, wzmocnienie patriotyzmu lokalnego i regionalnego, popularyzacja walorów kulturowych województwa zachodniopomorskiego. Prace konkursowe (max 3 prace) muszą być opatrzone krótkim opisem (maksymalnie ½ strony) przedstawianego miejsca, osoby, zdarzenia. Każda z fotografiami być dostarczona w postaci: wydruku: wymagany format 30×40 cm, elektronicznej: w formie JPG lub TIFF zapisanym na nośniku elektronicznym.

Na płytach CD lub DVD, jak również na odwrocie wydruku zdjęcia lub zdjęć należy podać podstawowe informacje o uczestniku konkursu i jego pracy: imię i nazwisko, nazwa placówki edukacyjnej, tytuł pracy, datę i miejsce wykonania pracy, cykl zdjęć należy opatrzyć dodatkowo numerami wskazującymi kolejność.

Prace konkursowe należy składać do 18 lutego 2013r. do p. Agnieszki Wojciechowskiej lub p. Magdaleny Jakubowskiej.

Digg this!Dodaj do del.icio.us!Stumble this!Dodaj do Techorati!Share on Facebook!Seed Newsvine!Reddit!Dodaj do Yahoo!

Komentowanie wyłączone.

  Copyright ©2022 Szkoła Podstawowa nr 3, wszystkie prawa zastrzeżone.| Silnik WordPress| Skórka: Gandhi autorstwa Techblissonline.com, tłumaczenie: Skórki Wordpress