Główna » Bez kategorii

Konkurs „Czas na zdrowie”

Autor: administrator dnia 5 marca 2012 Brak komentarzy
zdrowie,,,Fundacja Banku Ochrony Środowiska zaprasza do udziału w konkursie „Czas na zdrowie”.
Konkurs przebiega w dwóch etapach:
1) powołanie 10 – osobowych zespołów, które zdobędą i rozpowszechnią wiedzę z zakresu dokonywania wyborów żywieniowych, służących zdrowiu i przygotują scenariusz przebiegu Festynu Zdrowia i plan promocji tej imprezy w społeczności lokalnej.
2) organizacja ogólnoszkolnego Festynu Zdrowia z udziałem zaproszonych gości, podczas którego zostanie wyświetlony cykl filmów edukacyjnych pt.”Śmietnik w mojej głowie”.
Zarejestrowane zespoły szkolne będą pracować pod opieką nauczyciela.
Tło i cele projektu
Celem projektu „Czas na zdrowie” jest pomoc placówkom edukacyjnym w realizacji upowszechniania wiedzy dotyczącej zdrowego życia w jak najszerszym kręgu odbiorców.
Przebieg konkursu i nagrody
Relacje z etapów konkursu uczestnicy składają drogą internetową, za pośrednictwem portali www.aktywniepozdrowie.pl w zakładce „Czas na zdrowie”. Festyn dla zdrowia ma obfitować w atrakcje: wspólne zabawy ruchowe dla młodzieży i dorosłych, zdrowy poczęstunek oraz udział zaproszonych przez młodzież gości. Za najlepszą realizację każdego z etapów konkursu będą przyznawane atrakcyjne nagrody rzeczowe.
Jak się zapisać?
Na stronie www.aktywniepozdrowie.pl w zakładce „Czas na zdrowie” znajduje się formularz rejestracyjny, który należy wypełnić, a następnie wydrukować. Wersja drukowana powinna zostać podpisana przez dyrektora szkoły, zeskanowana i wysłana do 19.03.2012 roku: e-mailem na adres czasnazdrowie@fundacjabos.pl, pocztą tradycyjną na adres biura fundacji Fundacja Banku Ochrony Środowiska, ul. Aleja Slidarności, 104  01 – 016 Warszawa.
Digg this!Dodaj do del.icio.us!Stumble this!Dodaj do Techorati!Share on Facebook!Seed Newsvine!Reddit!Dodaj do Yahoo!

Komentowanie wyłączone.

  Copyright ©2021 Szkoła Podstawowa nr 3, wszystkie prawa zastrzeżone.| Silnik WordPress| Skórka: Gandhi autorstwa Techblissonline.com, tłumaczenie: Skórki Wordpress