KOMUNIKAT !

Autor: administrator dnia 21 grudnia 2021 Brak komentarzy

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 3 informuje, że od 20.12.2021r. do 09.01.2021r. zajęcia szkolne będą odbywały się w systemie zdalnym na platformie MS Teams zgodnie z obowiązującym planem lekcji. Natomiast od 23.12.2021r. do 31.12.2021r. trwa przerwa świąteczna.

W trakcie nauki zdalnej uczniom klas I-III, których rodzice nie są w stanie zapewnić opieki, dyrektor – na wniosek rodzica – umożliwia opiekę świetlicową.
 Na terenie szkoły organizujemy konsultacje indywidualne lub grupowe dla uczniów przygotowujących się do egzaminu ósmoklasisty. Korzystanie z konsultacji jest dobrowolne, a organizacja uzależniona jest od potrzeb uczniów.

Ze zdrowotnymi pozdrowieniami: Beata Bełdzikowska