Główna » Bez kategorii

Klub Bezpiecznego Puchatka

Autor: administrator dnia 25 października 2012 Brak komentarzy

W tym roku szkolnym  wzorem lat ubiegłych, nasza szkoła dołączyła do Klubu Bezpiecznego Puchatka. Jest to program edukacyjny, który uczy pierwszoklasistów, jak być bezpiecznym na drodze, w domu, w szkole oraz w czasie odpoczynku.

Dnia 23 października uczniowie klas pierwszych otrzymali od pedagoga szkolnego książeczki z grami i zabawami, które pomogą utrwalić wiedzę o zasadach ruchu drogowego, o tym, jak  uniknąć zagrożeń i jak bezpiecznie spędzać czas. Do każdego zadania zostały dołączone także dobre rady i ostrzeżenia. Po rozwiązaniu wszystkich poleceń uczniowie zdobywają dyplom Klubu Bezpiecznego Puchatka. Do Klubu Bezpiecznego Puchatka zostali też zaproszeni rodzice i nauczyciele, którzy otrzymali materiały edukacyjne dotyczące bezpieczeństwa. Wierzymy, że program pozwoli właściwie przygotować najmłodszych uczniów do zadań, zapewni im radosny i bezpieczny czas nauki i zabawy.

Opracowanie: Pedagog szkolny – p. M. Rutowicz

1

2

3

4

5

Digg this!Dodaj do del.icio.us!Stumble this!Dodaj do Techorati!Share on Facebook!Seed Newsvine!Reddit!Dodaj do Yahoo!

Komentowanie wyłączone.

  Copyright ©2022 Szkoła Podstawowa nr 3, wszystkie prawa zastrzeżone.| Silnik WordPress| Skórka: Gandhi autorstwa Techblissonline.com, tłumaczenie: Skórki Wordpress