Gry edukacyjne

Autor: administrator dnia 3 lutego 2015 Brak komentarzy

Pod koniec stycznia i tuż po feriach zimowych w ramach konkursu  „Nowoczesna edukacja wczesnoszkolna” odbyły się w Trójce Szkolne mistrzostwa w grach edukacyjnych. Uczniowie klas I-III „łamali” sobie głowy podczas rozgrywanych gier matematycznych, logicznych i innych popularnych gier edukacyjnych. Tworzyli nowe słowa, wymyślali różne rozwiązania jednego problemu, a przy tym jeszcze świetnie się bawili.  Dzięki takiej formie w sposób przystępny, ciekawy i  odbiegający od codzienności szkolnej, poszerzali swoje umiejętności z zakresu logicznego myślenia, matematyki, języka polskiego, geografii  i przyrody. W każdej klasie w drodze rozgrywek wyłoniono ucznia, który otrzymał tytuł mistrza gier edukacyjnych.  Uczniowie już czekają na kolejne mistrzostwa, które odbędą się w przyszłym roku.

Opracowanie: p. E. Pawelska

12345678910111213