Główna » Bez kategorii

GAZETKA KLASY VI E – SP3

Autor: administrator1 dnia 22 grudnia 2020 Brak komentarzy

Klasa VI e przystąpiła do ogólnopolskiej akcji „Bądź kumplem, nie dokuczaj”, zorganizowanej przez Centrum Edukacji Obywatelskiej i Cartoon Network. Kampania ma na celu promowanie koleżeńskich zachowań i przeciwdziałanie dokuczaniu oraz naukę wzajemnej życzliwości. W ubiegłych latach jej ambasadorami byli między innymi Robert Lewandowski, Kuba Błaszczykowski czy Marcin Gortat. W tym roku patronem akcji został Kamil Stoch. „Wartości takie jak życzliwość i fair play są mi szczególnie bliskie. Od kiedy pamiętam, kierowałem się nimi zarówno w sporcie, jak i w życiu. Dobro powraca – z tym przekazem chciałbym dotrzeć do każdej miejscowości, do każdej szkoły, do każdego dziecka. Apeluję do nauczycieli, opiekunów i rodziców: bądźmy w jednej drużynie, wspólnie realizujmy odpowiedzialną misję szerzenia wzajemnego szacunku” – komentuje skoczek narciarski.
Honorowy patronat nad kampanią objął Rzecznik Praw Dziecka Mikołaj Pawlak.

Uczniowie klasy VI e pracowali kilka miesięcy nad projektem, którego efektem jest powstanie wirtualnej gazetki promującej życzliwość i bycie dobrym kumplem. Uczniowie współpracowali ze sobą zdalnie Każdy miał przydzielone zadania, w działania zaangażowani byli także bliscy uczniów. Sprawozdanie zostało przesłane do CEO w Warszawie. Cała klasa z niecierpliwością czeka na uzyskanie certyfikatu Klubu Kamila Stocha.

Zapraszamy do obejrzenia efektów naszej pracy!

Opracowanie: p. Dorota Maciejewska

GAZETKA VI E

Digg this!Dodaj do del.icio.us!Stumble this!Dodaj do Techorati!Share on Facebook!Seed Newsvine!Reddit!Dodaj do Yahoo!

Komentowanie wyłączone.

  Copyright ©2021 Szkoła Podstawowa nr 3, wszystkie prawa zastrzeżone.| Silnik WordPress| Skórka: Gandhi autorstwa Techblissonline.com, tłumaczenie: Skórki Wordpress