Finał akcji świątecznych – SP3

Autor: administrator dnia 16 grudnia 2021 Brak komentarzy

W ramach akcji MEN „Razem Na Święta” w dniu 16.12.2021r. zostały zakończone akcje „Czerwonokrzyska Gwiazdka”, której organizatorem jest  Oddział Rejonowego  Polskiego Czerwonego Krzyża w Kołobrzegu oraz „Wigilia dla Samotnych” organizowana przez miasto Kołobrzeg. Uczniowie i wolontariusze brali udział w zbiórce środków czystości.  Zebrane dary zostały przekazane do organizatorów by wesprzeć ubogich. Akcja miała na celu nie tylko wsparcie ubogich, ale także uruchomienie pokładów dobra wśród uczniów, rodziców i nauczycieli. Udało nam się zebrać bardzo dużą liczbę produktów. Bardzo dziękuję za okazane serce i  przystąpienie do akcji.

Koordynator wolontariatu Agnieszka Nikel