Główna » Bez kategorii

„Fair Friends 2012”

Autor: administrator dnia 11 grudnia 2011 Brak komentarzy

miniW dniu 6 grudnia 2012 odbyło się w Hali Milenium spotkanie uczniów z kołobrzeskich szkół podstawowych uczestniczących w projekcie ,,Fair Friends”, który jest realizowany w ramach partnerstwa dzielnicy Berlina Pankow oraz miasta Kołobrzeg. Rangę spotkania podniosła obecność na nim władz Kołobrzegu.

Naszą szkołę reprezentowała biorąca udział w projekcie klasa Vc.

Uczniowie przybyli w strojach sportowych nawiązujących do barw narodowych Polski i napisem ,,Fair Friends 2012”. Uzupełnienie stanowiły własnoręcznie wykonane plakaty o tematyce związanej z piłką nożną oraz flagi państw, które będą brały udział w Mistrzostwach Europy w piłce nożnej.

Podczas spotkania przedstawiciele klas wylosowali nazwy krajów, które będą reprezentować podczas trwania programu oraz rozgrywek piłkarskich uczniów z Niemiec i Polski w przededniu Euro 2012.

W tym samym czasie w Berlinie Pankow odbywało się takie samo spotkanie naszych Niemieckich partnerów projektu ,, Fair Friends”, również w obecność tamtejszych władz.

Obydwa spotkania były połączone na wzór telekonferencji za pomocą internetu.

Pojawiające się problemy techniczne uniemożliwiły niestety osiągnięcie w stu procentach zamierzonego efektu, choć najważniejsze punkty spotkania czyli: wyżej wymienione losowanie i wybór loga projektu zostały zrealizowane.

Opracowanie: p. A.Garbiec

Zobacz Galerię zdjęć

Digg this!Dodaj do del.icio.us!Stumble this!Dodaj do Techorati!Share on Facebook!Seed Newsvine!Reddit!Dodaj do Yahoo!

Komentowanie wyłączone.

  Copyright ©2021 Szkoła Podstawowa nr 3, wszystkie prawa zastrzeżone.| Silnik WordPress| Skórka: Gandhi autorstwa Techblissonline.com, tłumaczenie: Skórki Wordpress