Dzień Europy

Autor: administrator dnia 11 maja 2014 Brak komentarzy

Dnia 09.05.2014r., na scenie plenerowej Regionalnego Centrum Kultury w Kołobrzegu odbyły się obchody Dnia Europy w ramach jubileuszu 10- lecia przystąpienia Polski do Unii Europejskiej. Program artystyczny przygotowywały i prezentowały przedszkola, szkoły podstawowe i gimnazja naszego miasta. Nasza szkoła w tym roku prezentowała państwo Hiszpanię. Program przygotowali uczniowie z klasy IIId, VIa, i VId. Na zakończenie uroczystości wszyscy uczestnicy poczęstowani zostali tortem.

Opracowanie: p. B. Czernous

d1d2d3d4d5d6d7d8d9d10d11d12